Notice: Undefined offset: 0 in /home/finansta/domains/finanstakip.net/public_html/wp-content/themes/birfinans/api/currency.php on line 114

Notice: Undefined offset: 0 in /home/finansta/domains/finanstakip.net/public_html/wp-content/themes/birfinans/api/currency.php on line 115
Getir Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti | Finanstakip.net
 • ALTIN (TL/GR)
  1.079,71
  % 0,04
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6326
  % -0,02
 • € EURO
  19,6351
  % 0,01
 • £ POUND
  22,8556
  % 0,09
 • ¥ YUAN
  2,6452
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3041
  % 0,30
 • BITCOIN/TL
  317450,100
  % -0,92
 • BIST 100
  %

Getir Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

Getir Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

Getir bayilik şartları ve ücretleri, Getir bayisi olmak isteyenler tarafından merak edilen konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Getir, son dönemlerde ön planda bulunan çevrimi market uygulamalarından bir tanesidir ve birçok insan tarafından uygulama kullanılmaktadır. Piyasaya ilk sunulma tarihi 2015 olarak bilinse de son dönemlerde popülerlik kazanmış ve pek çok insanın kullandığı bir uygulamaya dönüşmüştür.

Satın alınan ürünleri 10 dakika içerisinde alıcıya teslim etme amacında olan Getir, hızı ile insanların ilgisini çekmekte ve pek çok insan, istedikleri ürüne Getir aracılığı ile kısa sürede ulaşma şansı elde etmektedir. Peki ama oldukça popüler olan çevrimiçi market uygulaması adına bayilik almak için neler yapılması gerekmektedir? Getir bayilik ücretleri nedir, kimler Getir bayisi olabilir?

Getir Bayilikleri Nedir?

Getir, bayilik veren firmalardan bir tanesidir ve bayilikleri sayesinde şu anda birçok insan tarafından kullanılan bir çevrimiçi market uygulaması olarak ön plana çıkmaktadır. Getir bayiliğinin alınabilmesi için belirli şartların yerine getirilmesi gerekmekte olup şartların tamamlanması ile Getir bayilikleri alınabilmektedir. Pek çok insan Getir bayilik şartları konusunda derinlemesine bir şekilde araştırma yaparak bayiliklerin nasıl alınabildiği konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir.

Getir Bayilik Şartları Nelerdir?

Getir bayilik şartları genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmekte olup bu şartları yerine getirenler Getir üzerinden bayilik elde etme şansına kavuşmaktadır:

 • Getir bayilik sistemine başvuru yapmak isteyen kişilerin minimum 400 bin TL sermayeye sahip olması gerekir.
 • Bayilik adına yüksek bir sermayeye sahip olunması çok daha kalabalık yerlerde çalışmaya imkan verir.
 • Getir bayiliği genel olarak büyük bir teslimat ağı ve depo sistemi ile çalışır.
 • 400 bin TL altında sermayesi bulunanların Getir bayiliğini alması söz konusu değildir.
 • Getir bayiliğinin alınabilmesi için İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bursa ya da İzmir illerinde ikamet edilmesi gerekir.
 • Ticari sicil ve kredi notunun yüksek olması gerekmekte olup bu durum, Getir bayiliği alınması kolaylaştırmaktadır.

Yukarıdaki gibi sıralanabilen şartların her biri, Getir bayiliği almak isteyen kişiler için belirlenmiş ve bu şartların yerine getirilmesi ile birlikte Getir bayiliği için başvuruda bulunulabilmektedir.

Getir Bayilik Ücretleri Nedir?

Getir bayilikleri için ne kadar ücret gerektiği pek çok insanı bayilik konusunda merak ettiği hususlardan bir diğeri olarak ön plana çıkmaktadır. Getir bayilik ücretleri noktasında minimum 400 bin TL sermayeye sahip olunması gerekmektedir. 400 bin TL altında kalan sermayeler Getir bayilikleri almak için olanaklı değildir.

Getir bayilikleri ücretlerinde değişiklik olabilse de genel olarak ortalama fiyatlar 500-700 bin TL civarında değişiklik göstermektedir. Getir bayilikleri için başvuru işlemleri sırasında, yapılabilen yatırım tutarları istenmektedir.

Getir Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır?

Getir bayilikleri alabilmek için başvuru işlemlerini gerçekleştirmek gerekmekte olup bunun için başvuru formunun doldurulmalıdır. Başvuru formunda istenilen alanlar eksiksiz bir şekilde doldurulmalı ve bu sayede başvuru işlemleri yapılmalıdır.

Getir, bayilikleri için çeşitli şartlar bulunmakta olup bayilik almak isteyen kişilerin gerekli şartları yerine getirmesi, bayilik alınabilmesi için gereklidir.

Getir Bayilik Başvuru Formuna Nereden Ulaşılabilir?

Getir bayilikleri için başvuruda bulunmak isteyen kişiler, Getir internet sitesi üzerinden formlara sorunsuz bir şekilde ulaşabilmekte, formda yer alanları eksiksiz bir şekilde doldurabilmektedir. Getir, belirli şartlar dahilinde bayiliklere veren bir çevrimiçi market uygulaması olarak ön plana çıkmakta olup Getir bayilik şartları yerine getirildiği takdirde bayilik alınabilmektedir. Bu bağlamda, Getir bayiliği alabilmeniz için şartları yerine getirmeli ve başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.